celelalte cuvinte

PDL

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

In jos

Re: PDL

Mesaj Scris de narcisa la data de Vin 28 Iun 2013, 23:54

Se marita si Roberta! E nunta mare in cartier! Laughing Laughing 
narcisa

Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Sam 29 Iun 2013, 09:39

Bravo ei! Asta era stirea dupa care nu mai putea romanul??? Nu cred!
Wolf

Data de inscriere : 09/01/2011
Localizare : Sebes -Alba

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Sam 29 Iun 2013, 17:17

Sper ca si-a numarat bine invitatii.
Orion

Data de inscriere : 01/12/2010
Localizare : Bucuresti

http://republicadimboviteana.wordpress.com

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Lun 30 Sept 2013, 12:11

Adriean Videanu ... are averea de 60 MILIOANE DE EURO pusă sub sechestru !!!!!!!

60 milioane de euro! e ceva în viața asta!
(chiar dacă sunt imobiliare și prețurile, să zicem, au scăzut mult în ultimii ani...
narcisa

Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Lun 30 Sept 2013, 16:50

Narcisa scripsit: 60 milioane de euro! e ceva în viața asta!
A, va rog, de Videanu sa nu va legati, el e cel mai cinstit dintre toti!!!! Si facut atitia bani pentru ca nu a fumat, nu a baut, a vindut zarzavat la piata cu mama lui! Asa ca va rog, nu va luati de el! Pacat insa de ceva: daca fumam si eu, daca beam si eu si apoi ma lasam, acum aveam si eu 60 milioane, barem de lei, in cont! Asta e viata!
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Lun 30 Sept 2013, 18:15

Daca stai sa te gindesti, 60 de milioane de euro nu e mare lucru pentru unul ca el, proprietar de firme. Ma asteptam sa aiba mai mult. Poate si are.
Si o sa mai spun o chestie pe care bineinteles ca unii o sa o inteleaga aiurea, intr-un fel imi pare rau. Videanu dupa mine e cel care cel putin in fata camerelor se prezinta cel mai bine de la PD, civilizat, inteligent, nu-l ia gura pe dinainte, nu spune timpenii. As fi preferat sa vad in locul lui pe Base, Udrea sau Anastase. Dar, sigur, daca-l dovedesc cu furtul, sa faca si el pirnaie.
Orion

Data de inscriere : 01/12/2010
Localizare : Bucuresti

http://republicadimboviteana.wordpress.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Mar 01 Oct 2013, 09:38

Da, Videanu, ca si Negoita, sunt nitel mai stilati, un fel de Nastase ai PDL-ului. Eu cel putin, pe Negoita il stimez pentru ca a fost primul care a avut curajul sa faca dedughenizare si ordine in sectorului 3, a ras toate dughenele, circiumile imputite, garajele puse unde a avut fiecare chef, si a fcaut parcuri, locuri de joaca, locuri de parcare, a aerisit sectorul. Ca le-a facut cu firmele neamurilor nu prea conteaza, conteaza ca le-a facut, altii, tot cu firmele neamurilor au papat doar banii, fara nici un rezultat. (o piata cu trei tarabe, la pret de complex rezidential, nu este o realizare!!!) Subliniez inca o data, a fost primul care a facut asta. Acum a pierdut primaria pe trei considerente: era de la PDL, potrivela de nume, pe locul doi pe lista de vot.
Bun, sa revenim, Videanu, probabil, va fi urmatorul pe lista tavalugului european. S-ar putea sa urmeze si Negoita. Ambii!
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum