celelalte cuvinte

Mircea Badea - in gura presei

Pagina 37 din 38 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Urmatorul

In jos

Re: Mircea Badea - in gura presei

Mesaj Scris de Orion la data de Mier 02 Noi 2016, 00:35

De la presedinte se cere mai mult. Dar propagandistul ce sa-nteleaga.
Bun, nu ma intereseaza subiectul. Sigur ca daca-l comparam cu Base care si-a facut fata pachet si a trimis-o la Bruxelles, printre multe alte magarii, J. mai are pina acolo. Dar evident, cind mai calca din cind in cind pe bec, A3 face si ea galagie, ca alta treaba mai buna tot n-are.

Ma gindeam, cred ca s-a facut anul de cind m-am uitat ultima oara cap-coada la o emisiune a lui Badea. Il mai prind din cind in cind, cind imi permite timpul, il las citeva minute pina incepe sa spuna timpenii foarte mari si dupa aia il cenzurez. Smile Ii inchid gura. Rar, foarte rar se mai intimpla sa mi se para ceva cit de cit interesant din ce zice.
Orion

Data de inscriere : 01/12/2010
Localizare : Bucuresti

http://republicadimboviteana.wordpress.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Sam 05 Noi 2016, 18:58

De la presedinte se cere mai mult. Dar propagandistul ce sa-nteleaga

Da tovarese propagandist sef, cum ne-a invatat si tovarasul Nicolae Ceausescu, un presedinte este mai mulut deciu un om. El nu are voie sa fie om, el este un zeu, el nu maninca, nu doarme, nu seplimba, nu se duce la buda. Este un PRESEDINTE. Ceva in afara intelegerii noastre umane. Este ceva pus la icoana, un sfint. El u ride, nu glumeste, trebuie sa le stie pe toate si, mai ales, nu se poate aseza oriunde, pentru ca EL, nu-i asa nu poate avea comportarile unui om de rind, atunci CIND ESTE UN OM DE RIND, adica merge si el intr-o plimbare. Defapt NU are voie sa mearga la plimbare, el merge, ca si tovarasul ceausescu, doar in vizita delucru, eventual de pace si pretinie.
Nasoale urme a lasat comunismul in mintea unora, urit exploatate de lingaii mogulilor de presa!
De, vin alegerile......
Wolf

Data de inscriere : 09/01/2011
Localizare : Sebes -Alba

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Lun 07 Noi 2016, 02:38

Aoleu ce propaganda jegoasa.
Bine ca nu mai e Narcisa pe-aici sa inceapa iar discutii kilometrice. Sau Diana.
Orion

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Lun 07 Noi 2016, 13:32

Normal, propaganda jegoasa, tovarase propagandist sef. Cum nu e ca tine, cum e propaganda!
Johannis, in primul rind e OM, cu tot ce inseamna asta, dupa aia presedinte. Da' ce sa-i faci, reminiscentele comuniste de la Antena 3!
Faceam si o referire la xenofobie, si aici tot ptopaganda e?
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de FRANZ la data de Mar 24 Ian 2017, 10:35

FRANZ

Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 57
Localizare : pe carari de munte

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Joi 30 Mar 2017, 01:57

Nu l-am mai comentat de mult pe Badea, in ultima vreme n-a mai spus decit timpenii care nu merita nici macar comentate. Azi facem o exceptie, avind in vedere ca m-am uitat integral la emisiune, n-aveam cum sa-l ratez dupa ce s-a intimplat azi cu Toader si Kovesi (si Lazar, dar ala-i mai putin important). Trebuia sa-l vad cum face spume. Si facea, desi se straduia si izbutea destul de bine sa ascunda, pretindea ca e detasat si nu-l mai intereseaza - hai nu zau. Era clar ca e numai durere pe dinauntru, ca sa zic asa.
Bun, ideea era, nu stiu cum si-a inchipuit ca rezultatul ar putea fi altul. Eu nici n-am comentat treaba ca era atit de evident ca asa o sa se-ntimple ca nici nu era nimic de comentat. Mai ales dupa ce ne-a povestit chiar el zilele trecute cum a venit ambasadorul american fix cu citeva minute inainte la Toader pentru o discutie asa, informala, pe diverse subiecte de interes comun. Deci mai clar de atit n-are cum sa fie. Constat insa ca unii, printre care si Badea, si-au facut totusi iluzii. Care desigur n-au durat mult.
Ce sa-i faci, asa e viata de colonie europeana. Ghinion.

Si apropo de ambasadorul american. Parca ne povestea si el, si altii de pe la A3, cum in noua administratie americana o sa se schimbe lucrurile, ca Trump tine cu ei si chestii de genul asta. Ca l-au invitat pe Dragnea la congres, printre altele. Pai ce facem tovarasi ? Tot asa, aceleasi practici de trista amintire din partea marilor puteri asupritoare ? Iar intervin ambasadorii in treburile noastre interne de tara independenta, si culmea, tot in favoarea lui Kovesi ?
Inca o data, ghinion.
Orion

Sus In jos

Mesaj Scris de FRANZ la data de Joi 30 Mar 2017, 08:13

Csf... ncsf !? lol!
FRANZ

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Joi 30 Mar 2017, 10:55

Ce sa-i faci, asa e viata de colonie europeana. Ghinion.
Prin anii 50 - 60 ordinele le dadeau komisarii rusi, politruci, cum erau numiti. Ceausescu i-a zburatacit repede. Acum, ordinele sunt date de comisarii europeni. Ghinion? Oare asa sa fie? Pina una alta suntem in pozitia de "ce-am avut si ce-am pierdut"!
Cine si-a inchipuit ca Dragnea va jos pe cineva pus de ambasada Americana ( si ...Ponta Razz ), se inseala amarnic! Chestia asta nu a facut decit sa arate ca Dragnea si-a umflat penele, degeaba, fireste, pe de o parte, iar pe de alta parte Kovesi si Lazar si-au intarit pozitia. Daca Dragnea statea pe curul lui, sabia lui Damocles li se mai balanganea deasupra capetelor. Asa...
Ca l-au invitat pe Dragnea la congres,
Asta zic cei de la Antena 3, defapt e putin altfel. Au fost scoase la vinzare niste invitatii, Dragnea a cumparat una si uite asa a fost "invitat", nu, nu la investitura, ca acolo nu a fost, ci la bairamul de dinainte! La gramada, cu multi altii!
...in treburile noastre interne de tara independenta,
Care...independenta??? A, asa scrie in Constitutie: (1) România este stat naţional, suveran şi independent, unitar şi indivizibil. ! Da' las ca si io am vazut scris pe un gard p*%*, si cind m-am uitat dupa el, nu era nimic!
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Joi 30 Mar 2017, 11:05

Da, Franz, e foarte bun articolul. Si nu cred ca Mirciulica nu l-a citit! Din pacate, nu stiu cit a inteles. Adica, ma gindesc ca odata, cu ceva ani buni in urma, ar fi inteles, acum ma cam indoiesc ca mai poate intelege ceva! Din pacate.
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de FRANZ la data de Joi 30 Mar 2017, 11:31

Wolf a scris:Da, Franz, e foarte bun articolul. Si nu cred ca Mirciulica nu l-a citit! Din pacate, nu stiu cit a inteles. Adica, ma gindesc ca odata, cu ceva ani buni in urma, ar fi inteles, acum ma cam indoiesc ca mai poate intelege ceva! Din pacate.
ok
FRANZ

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Joi 30 Mar 2017, 23:51

O prosteala. L-am citit si eu acum.
Nu vreau sa comentez in detaliu ca nu merita. O sa spun doar ca treaba cu invrajbitul romanilor din tara si din diaspora e o tema falsa. Din pacate, cam toti romanii pe care-i cunosc pun botul la propaganda de un gen oarecare, fie dintr-o parte fie din ailalta.
Badea are dreptate cu atita lucru, si anume ca treaba cu cozile de la ambasade a fost o gogorita exploatata propagandistic. Manipulare emotonala, exact cum zice. Cel mai bun argument fiind ca solutia data de J. a fost votul prin corespondenta, care nu e o solutie, e o mizerie. (Doar ca, dupa cum bine se stie, eu nu cred ca asta a fost decisiv in alegerea lui J., ci o mica alta chestie mai subterana asa. Dar asta-i alta poveste.)
Orion

Sus In jos

Mesaj Scris de FRANZ la data de Vin 31 Mar 2017, 08:09

Orion a scris:O prosteala. L-am citit si eu acum.
Nu vreau sa comentez in detaliu ca nu merita. O sa spun doar ca treaba cu invrajbitul romanilor din tara si din diaspora e o tema falsa. Din pacate, cam toti romanii pe care-i cunosc pun botul la propaganda de un gen oarecare, fie dintr-o parte fie din ailalta.
Badea are dreptate cu atita lucru, si anume ca treaba cu cozile de la ambasade a fost o gogorita exploatata propagandistic. Manipulare emotonala, exact cum zice. Cel mai bun argument fiind ca solutia data de J. a fost votul prin corespondenta, care nu e o solutie, e o mizerie. (Doar ca, dupa cum bine se stie, eu nu cred ca asta a fost decisiv in alegerea lui J., ci o mica alta chestie mai subterana asa. Dar asta-i alta poveste.)
Oare de ce la noi e considerat a fi o prostie si la alte popoare merge ca uns ??? Ceva nu-i cusher...
FRANZ

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Vin 31 Mar 2017, 10:24

cu invrajbitul romanilor din tara si din diaspora e o tema falsa
Da, dar pesedistii si antenutele se folosesc cu osirdie de ea! Si...tine!
...treaba cu cozile de la ambasade a fost o gogorita exploatata propagandistic.
Se poate, dar PSD-ul, daca era destept, putea sa o evite! Asa, a tras consecintele ambitului prostesc!
Cel mai bun argument fiind ca solutia data de J. a fost votul prin corespondenta, care nu e o solutie, e o mizerie.
Perfect adrevarat, numai ca e convenabila ambelor tabere!
eu nu cred ca asta a fost decisiv in alegerea lui J., ci o mica alta chestie mai subterana asa.
Daca ai studia nitel dinamica votului, nu ai mai sustine aiureala asta! Dar....hau sa zicem ca pe undeva, idirect, ai avea si tu nitica, da nitica, dreptate. Chestie de conjunctura, mai degraba. Adica, prin prostia PSD, s-a netezit o cale la care nu a mai trebuit decit un zvâc!
noi e considerat a fi o prostie si la alte popoare merge ca uns
Pentru ca la noi se minte mai rau ca la altii! Pentru ca la noi e plin de jjjjjmecherasi care cred pe altii tare prosti.
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Dum 02 Apr 2017, 01:35

FRANZ a scris:
Orion a scris:O prosteala. L-am citit si eu acum.
Oare de ce la noi e considerat a fi o prostie si la alte popoare merge ca uns ??? Ceva nu-i cusher...
Daca inteleg bine, te referi la votul prin corespondenta.
Nu-i chiar asa. Sint o multime de tari in care nu se aplica tocmai pentru ca nu e suficient de sigur. Si am vazut cu ocazia votului de la austrieci ce porcarii se pot face. Am mai discutat. Plus ca noi sintem intr-o situatie mai speciala. Eu cred ca o sa fie unealta principala prin care europenii o sa manipuleze votul dimbovitean cum le va conveni, de-acum incolo. Atunci cind e in realitate suficient de strins dar impotriva lor. Deci in situatia si la stilul nostru n-am incredere in asa ceva. Cum am mai discutat.

Inca o chestie apropo de articol. Daca am retinut bine, glorifica frunzulita Udrea. Nu ? Deci ma lasi ? Un articol care-mi povesteste ce minunata e frunzulita si cum aduce ea turisti in tara e propaganda semi-oficiala, ca sa zic asa. Probabil e chiar facatura.
Orion

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Lun 03 Apr 2017, 03:44

Orion a scris:Bun, ideea era, nu stiu cum si-a inchipuit ca rezultatul ar putea fi altul.
Pe de alta parte, are si el dreptatea lui. In sensul ca acum ar fi fost o ocazie buna sa scape de Codruta, si probabil alta mai buna n-o sa mai pupe. Deci daca vroiau in mod serios sa-si foloseasca puterea politica, legitima, sa mai scape de jugul justitiei controlate de Occident, cum zic ei si cum eu cred ca au dreptate in mare, acum era momentul. Cum incepusera sa dea impresia pe la inceputul anului, ca de data asta vor sa reziste. Se pare ca s-a fisiit. Banui ca s-au muiat cind au vazut demonstratiile de la ordonanta 13. I-a cam luat prin surprindere treaba probabil. Adevarul e ca a fost surprinzatoare, nici eu nu m-as fi asteptat la asa ceva. Asa ca pb. baietii, pe linga amenintarile uzuale, le-au mai spus si ca daca nu-s cuminti scot din nou lumea in strada. Desigur ca s-ar fi gasit destui sa iasa si pentru Codruta, poate nu chiar asa de multi ca la ordonanta dar n-ar fi fost lipsa de oameni. Asa incit - ghinion.
Orion

Sus In jos

Mesaj Scris de FRANZ la data de Lun 03 Apr 2017, 15:20

FRANZ

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Lun 03 Apr 2017, 19:36

sa mai scape de jugul justitiei controlate de Occident,
Ti-as da dreptate, numai ca am impresia ca nu ne gindim la acelasi lucru. Pina sa intram in Europa, singurii care aveau treaba cu justitia si impleau puscariile, erau gainarii, babele care nu si-au sapat santul sau tigancile care au ciordit un buchet de flori! Dupa ce am devenit tara Europeana (de parca pina atunci Romania era in Patagonia!!!), commisarii europeni ne-au tras de urechi: bai ce faceti acolo, hai puneti mina si rezolvatii problemele legate de coruptie, ca prea a ajuns la nivel de politica de stat! Ghinion, pentru unii, la putere s-a gasit sa fie Basescu. Normal, trebuia sa se conformeze si, tot normal, nu era sa-si sacrifice oamenii lui. Asa ca la pirnaie au intrat la gramada pesedistii. De ochii lumii, si cite un penelist, pion de sacrificiu! Cum treaba le-a dat de cap pesedistilor, au inceput sa tipe: dosar politic. Normal ca s-au gasit destui care sa-i creada, fara sa mai si gindeasca daca e asa sau nu! Ca, pe linga Nastase, Dragnea, Voiculescu, Voicu, Mazare, Hrebenciuc, Sova, Mitrea, ca sa-i numesc pe cei mai vajnici, ar fi trebuit sa fie dupa gratii si Blaga, Tariceanu, Basescu, Patriciu (Dumnezeu sa-l ierte!) si multi altii, e alta poveste.
Cu alte cuvinte, "jugul justitiei controlate de Occident" a fost binevenit, normal nu pentru cei ce tipa "dosar politic", pentru ca, uite, singuri nu suntem in stare! Daca "jugul justitiei controlate de Occident" nu punea biciul pe noi, azi, toti cei enumerati mai sus, erau usi de biserica, sfinti de pusi la inchinat!
Desigur ca s-ar fi gasit destui sa iasa si pentru Codruta,
Nu cred ca s-ar fi deranjat cineva.
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Joi 06 Apr 2017, 03:07

Fara discutie, justitia actuala controlata de Occident, cu toate hibele ei, e mult mai buna decit coruptia autohtona fara corupti. E motivul principal pentru care e mai bine sa fim colonie occidentala decit sa ne conducem singuri. (Asta si faptul ca ne mai baga din cind in cind citiva banuti in palma intinsa.)
Orion

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Vin 07 Apr 2017, 09:24

Fara discutie, justitia actuala controlata de Occident, cu toate hibele ei, e mult mai buna decit coruptia autohtona fara corupti.
Aici iti dau 100% dreptate!
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Joi 18 Mai 2017, 03:46

Se pare ca A3 a iesit din nou la atac. Noi casete compromitatoare. Eu le-am vazut la Badea, desigur, care a si comentat. In mod inteligent si expresiv, cum face de cite ori are intr-adevar ceva de spus si nu toarna la barbi. Dar vad ca nu sint doar la el, e tema centrala pe A3 zilele astea (incepind probabil de azi, dar va fi o buna bucata de vreme). De altfel pe buna dreptate. Dezvaluirile respective sint tari.
(In paranteza fie spus, pe alocuri interpretarile A3, inclusiv ale lui Badea, sint fortate si uneori de-a dreptul nesimtite. Nu intru in amanunte ca nu cred ca intereseaza pe nimeni. Doar asa sa se stie. Dar fara discutie ca o buna parte din cele sesizate sint dezvaluiri pe bune.)

Foarte pe scurt, e vorba de de dosarul lui Bendei, ala cu santajul, care s-a discutat mult pe-aici acum vreo 3 ani, va aduceti aminte. Printre altele, colega Narcisa ne-a spus ca stie ea, din surse proprii, ca Bendei e un corupt si ca n-are dreptate. Se pare ca sursele Narcisei nu se inselau (desi eu banuiesc ca si santajul A3 era real, Badea zice ca era doar o "negociere dura intre firme", evident ca nu-l cred la partea asta). Oricum, dezvaluirile sint niste casete cu Bendei cum da spaga (telefoane fixe din alea cu care te poti plimba prin casa) unei procuroare DNA inteleg si familiei ei, plus mai discuta de niste spagi cu altcineva din DNA, unul cu functie mare. Discutiile de altfel sint in clar, cu nume, se aud foarte bine, vocile probabil se recunosc si pot fi probate ca sint ale cui zic ei ca sint. Totul fara nici un dubiu. Imi vine greu sa cred ca e ceva falsificat aici. Probabil exact asa s-au intimplat lucrurile.

Deci sa vedem ce-o sa urmeze. Evident toata treaba e indreptata in primul rind impotriva Codrutei. Badea a amenintat ca asta e doar episodul 1 si mai urmeaza altele, si le-au luat gradat, adica partea mai interesanta de-abia acum vine. Si va fi din ce in ce mai interesant. Sa vedem. Poate fi si o stratagema, legitima de altfel, sa-si tina spectatorii in priza.
Ce-a fost pina acum nu se leaga decit tangential de Codruta. Prin faptul ca e, evident, sefa procurorilor astora, si e greu de crezut ca nu stia foarte bine ce se intimpla. Hai sa fim seriosi. Ea asa o sa spuna, daca o sa spuna ceva, evident n-o s-o creada nimeni. In al 2-lea rind, inteleg ca iubitul ei actual si deasemenea si fostul ei sot au functii mari la RCS. Chestie care in contextul de fata da foarte rau de banuit, fara s-o incrimineze direct.
Banuiala mea e ca ei mai au probabil o multime de chestii din astea tot asa, care au o oarecare legatura cu Codruta. Nu cred ca au ceva mult mai rau pentru ca daca aveau dadeau pina acum. Evident nu e sigur, s-ar putea sa aiba totusi si din diverse motive sa fi decis ca de-abia acum e momentul. Imi vine greu sa cred dar nu-i imposibil. Oricum, si daca au multe din astea mici, probabil le vor da picatura cu picatura, storcind din ele tot ce pot si facind daune mari de imagine, pina cind Codruta probabil o sa priceapa si o sa demisioneze. Sau o s-o schimbe J. . Eu asa zic. Deja sint cel putin 2, sufrageria lui Oprea si asta de acum cu Bendei. Plus treaba cu Coldea care oricum o atinge si pe Codruta. Cum ziceam, nici una nu o incrimineaza direct dar asa mai pe departe au legatura si cu ea. Si se aduna.
Orion

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Joi 13 Iul 2017, 15:23

Se pare ca amenintarile cu trecutul la alt nivel si cu cum ii rupe el pe toti, de care v-am povestit in alta discutie, nu s-au materializat. Inca. Nu-i nimic. Mai asteptam. Very Happy

Pina una alta, vedem ca are o noua tema destul de consistenta, si anume se lauda cu pariurile pe care le face si ce succes are cu ele. Domnule, chiar asa ? Sigur, nu-l obliga nimeni sa le mentioneze si pe alea pe care le pierde. Totusi, treaba e din start suspecta, de ce-ar face asa ceva, m-am gindit. Banuiala mea e ca e de fapt o reclama mascata, subtila, la casele de pariuri si la genul de pariuri respective. Cred ca se cheama live betting. Daca e adevarat, as zice ca e una dintre cele mai bune reclame pe care le-am vazut. Deci pina una alta n-a mentionat nici un nume de casa de pariuri. Poate nici nu e nevoie, daca e una singura care face (legal) genul asta de pariuri la noi. Banuiesc ca schema e ca pariaza sume mici, de altfel s-a vazut, e vorba de 1-200 de lei o data, cind cistiga se lauda cu asta, cind pierde desigur nu zice nimic, si oricum primeste, la oficial sau pe dedesubt, niste bani cu cel putin un ordin de marime mai mari decit pierde sau cistiga. Banui ca in total e totusi pe pierdere dar mica. Iar banii probabil ca sint destul de seriosi. Asta e, cind esti vedeta se urca banii pe tine in diverse forme. Asa e viata. Dupa cum de altfel am stabilit, in cazul lui banii in mod clar si vizibil public n-aduc fericirea. Smile (Alta varianta ar fi ca spala bani dar n-as merge cu banuielile pina acolo, in lipsa de elemente mai substantiale.)

Altfel, la un moment dat intr-o emisiune le facea de mare porc pe pitipoancele care spun Roland Garo, adica nu spun s-ul de la urma. Dupa care dupa un minut sau asa ceva a pronuntat Andy Miurray. Ca ultimul meltean. Mai nene, Murray e nr. 1 mondial in momentul asta. Daca vrei sa vorbesti despre tenis, fa bine si documenteaza-te cum se pronunta. E adevarat ca in engleza se scrie pepene si se citeste dovleac, dar asta e, n-avem ce face. Esti de 1000 de ori mai pitiponc decit pitipoancele respective.
Orion

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Joi 13 Iul 2017, 20:03

nu s-au materializat.
Mai e pina la pastele cailor!
si anume se lauda cu pariurile pe care le face si ce succes are cu ele
Trebuie sa-si justifice si el cumva averile, nu? Unii cistiga la pariuri, altii au cite o matusa Tamara, fiecara dupa posibilitati!
Esti de 1000 de ori mai pitiponc decit pitipoancele respective.

ras
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Mar 09 Oct 2018, 03:31

Nu s-a mai scris de mult pe-aici vad.

Inteleg ca mai acum citeva luni, eu de-abia acum am aflat, vorba bancului, amicul Oreste a dat pe gura niste lucruri foarte, foarte urite despre mama lui Badea. Pentru cine nu stie, a zis in clar ca a fost turnatoare la secu si o stia tot Teatrul Mic ca atare, ca se pare ca a lucrat si pe-acolo o vreme.
Acuma, sigur ca eu nu stiu daca nu cumva Oreste minte. Tot ce se poate. Dar chiar in varianta asta, e foarte prost. Totusi, oamenii astia au facut ani de zile emisiune impreuna, frate-n sus, frate-n jos, vacante si multe altele. Mai prieteni decit atit greu. Sa ajunga fratele tau sa spuna astfel de minciuni despre tine, foarte rau. Iar daca nu-s minciuni si mai rau.
Plus ca Badea n-a negat. A zis ca nu comenteaza astfel de mizerii. Gresit. La asa ceva nu zici no comment. Zici intii scurt, nu e nimic adevarat, minciuni ordinare, dupa care mai departe nu comentez. Altfel toata lumea pe buna dreptate va crede ca sint adevarate. Ceea ce foarte probabil si e.
Nu ca ar fi o surpriza, dar confirma o data in plus.

Pe de alta parte, desigur ca si la Oreste se aplica aceeasi chestie. Ati fost ca fratii jumate din viata si acum balacaresti si vii cu lucruri din astea. Chiar daca sint adevarate. Deci si Oreste pica la fel de prost.
Orion

Sus In jos

Mesaj Scris de ABBA la data de Mier 07 Noi 2018, 14:08

Se mai uita cineva la Mircea Badea?
Eu nu ma mai uit la televizor deloc, dar deloc. Si ce bine e!

Admin

Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 59
Localizare : pe val

Sus In jos

Mesaj Scris de Orion la data de Mier 07 Noi 2018, 14:19

Da, nici eu nu m-am mai uitat de vreo 3-4 luni asa. Am vazut intr-o stire pe Net, de-aia am aflat asa tirziu.
Orion

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 37 din 38 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum: