celelalte cuvinte

Bascalie politica

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

Re: Bascalie politica

Mesaj Scris de Diana la data de Mar 26 Noi 2013, 15:56

Jurnal de marinar chiaun

Prea te-ai obișnuit cu whisky,
Dar eu ca fost oștean insist,
Încearcă și matrafoxarea,
Cu o “pufoaică de tanchist”.
Diana

Data de inscriere : 15/05/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Mier 27 Noi 2013, 12:52

Si-a aratat adevarata scarbosenie din suflet! Lui nu i-a pasat niciodata de romani.El s-a gandit in primul rand cum sa faca rau, cum sa-si puna la adapost odraslele ''croite'' la betie! Este un diavol!

Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Mier 27 Noi 2013, 12:54

Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Lun 02 Dec 2013, 10:38

E, mare problema: Ponata a ris la defilarea de 1 Decembrie!!! No, sa vedem, cam cite ore aloca antenutele acestui eveniment, cite ore va fi dezbatut, cu crunta incrincenare, pe o parte si cealalta, acest eveniment! Probabil nici un minut, pentru ca, rizind Ponta, nu se pune, nu are nici o importanta, nu e Basescu!
Wolf

Data de inscriere : 09/01/2011
Localizare : Sebes -Alba

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Lun 02 Dec 2013, 10:51

Narcisa scripsit: Arată-mi undeva unde scrie că Ponta a scos această "perlă"...
Nu ao cum sa-ti arat ceva scris, pentru ca ...verba volant! De ce nu a scris sau vorbit nimeni despre aceasta perla? Simplu, la Circotasi sunt bilbe "vazute", iar antenutele nu or sa dea niciodata asa ceva pe post. Si nici alti, pentru ca ponta nu este Basescu, sa i se scurme in fiecare vorba! Defat asta nu dovedeste decit ca e o cantitate neglijabila. Ponta, nu Basescu! Daca ai acces la arhiva radio, se poate cere acel pasaj. Sincer, nu e nimic scornit, chiar nu-mi sta in fire asa ceva, dimineata, cit mesteresc, ascult radioul. Pentru ca eram interesat de "problema chineza" am ascultat atent interviul luat, in direct, lui Ponta. E drept, dupa semnarea memorandelor , la un noi interviu, Ponta s-a corectat, zicind corect memorandumuri
"Succesuri" a apărut în toată media,
Narcisa, a aparut, pentru ca Eba nici la buda nu se duce fara paparatii dupa ea si, cum e fiica tatalui, trebuie jupuita si ea, nu?, casa-i la noi, daca ai ciuda pe tata, omoara-i fiica!
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de Diana la data de Lun 02 Dec 2013, 11:09

Hahahahaha,da Basescu cand ranjea cu Aspazia cum a fost,era fericit ca l-a repus la cotroceni SI NE-AU CALCAT VOTURILE IN PICIOARE.
Diana

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Lun 02 Dec 2013, 13:34

wolf a scris:
Narcisa scripsit: Arată-mi undeva unde scrie că Ponta a scos această "perlă"...
Nu ao cum sa-ti arat ceva scris, pentru ca ...verba volant! De ce nu a scris sau vorbit nimeni despre aceasta perla? Simplu, la Circotasi sunt bilbe "vazute", iar antenutele nu or sa dea niciodata asa ceva pe post.
Si nici alti, pentru ca ponta nu este Basescu, sa i se scurme in fiecare vorba!
Defat asta nu dovedeste decit ca e o cantitate neglijabila. Ponta, nu Basescu!
Daca ai acces la arhiva radio, se poate cere acel pasaj.
Sincer, nu e nimic scornit, chiar nu-mi sta in fire asa ceva, dimineata, cit mesteresc, ascult radioul.
Pentru ca eram interesat de "problema chineza" am ascultat atent interviul luat, in direct, lui Ponta.
E drept, dupa semnarea memorandelor , la un noi interviu, Ponta s-a corectat, zicind corect memorandumuri
Dacă s-a corectat, e ok.

Ai dreptate, din toate punctele de vedere, Ponta nu e Băsescu.

Singurul motiv pentru care (mai) interesează Băsescu, ce spune și ce face, public,  
este funcția pe care (încă) o deține.

wolf a scris:
"Succesuri" a apărut în toată media,
Narcisa, a aparut, pentru ca Eba nici la buda nu se duce fara paparatii dupa ea si,
cum e fiica tatalui, trebuie jupuita si ea, nu?,
casa-i la noi, daca ai ciuda pe tata, omoara-i fiica!
Am mai discutat despre asta.
Orice persoană publică, cu atât mai mult familia Președintelui (întâiul om în stat!) este "expusă".
Cu atât mai mult cu cât este "primul om în stat" comportamentul președintelui,
al "primei doamne", al fetelor sale, a familiei sale, trebuie să fie exemplar,
model de moralitate și comportament, de expunere publică,
astfel încât "paparazzi" oricât s-ar ține după ei, să nu aibă motive de "bășcălie" și mai grav încă.

Dar dacă fata este proastă și face gafe după gafe, și nu oriunde, ci la Parlamentul European,
la întâlniri politice, la interviuri... asta nu are de-a face că e "fata lu' tata".
"Tata" e taxat pentru ceea ce face, "fata" e taxată și ea separat.
Cum de despre "prima doamnă" nu se spun decât vorbe de bine?
Că e îmbrăcată decent, iar în aparițiile publice, nu prea vorbește.
Dar dacă "s-ar băga" așa cum a făcut "prima doamnă" de tristă amintire...
Dar nu uita, interviul pe care Maria Băsescu, un interviu sincer, al unei femei modeste,
pe vremea când nu era decât "soția casnică a unui marinar",
face și acum de multe ori "prima pagină", amintind de cum era "tata", cum era "fata"...
narcisa

Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Lun 02 Dec 2013, 13:40

wolf a scris:E, mare problema: Ponata a ris la defilarea de 1 Decembrie!!! No, sa vedem, cam cite ore aloca antenutele acestui eveniment, cite ore va fi dezbatut, cu crunta incrincenare, pe o parte si cealalta, acest eveniment! Probabil nici un minut, pentru ca, rizind Ponta, nu se pune, nu are nici o importanta, nu e Basescu!

Ponta a râs la defilare? Unde, când și cu cine?
Poate era ceva de râs în acel moment, nu cred că se intona imnul sau se dădea raportul către gardă!

Ai dreptate însă... Ponta nu e Băsescu!
narcisa

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Lun 02 Dec 2013, 13:45

Ia uite-l ce frumușel e... Moldoveanu' se scobește în dinți, așa pare...

narcisa

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Mar 03 Dec 2013, 11:38

Moldoveanu' se scobește în dinți, așa pare...
Zau daca nu-mi vine sa ma prapadesc de ris! Da cu asta ce aveti fratilor?? Dati in el doar ca-i pretin cu Basescu??? Vorba Dianei, vai voua!
Gestul ara poate fi orice, treba e cum il interpreteaza rauvoitorii!
Problema e ca uite, Basescu ride iar!! Cam cite ore va dura dezbaterea de la Antena 3, pe aceasta tema?
Ca si Ponta a ris, nu conteaza...
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de FRANZ la data de Mar 03 Dec 2013, 15:18

Acu, sincer sa fiu, de Ziua Nationala si eu as fi ras, ca doar nu eram la priveghi, sa plang si sa-mi smulg "patrunjelul" de pe picioare.
FRANZ

Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 57
Localizare : pe carari de munte

http://cabanavladisstraja.lx.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Mar 03 Dec 2013, 16:39

E Franz, ai uitat emisiunea de la Antena 3, de anul trecut, cind s-a dezbatut, mai bine de 2 ore, problema, de maxima importanta nationala: de ce a ris Basescu la defilare??? Vorba ta, doar nu era la priveghi!
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de FRANZ la data de Mar 03 Dec 2013, 16:50

Astea sunt motive puerile, Wolf !
FRANZ

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Mar 03 Dec 2013, 17:15

Franz, nu-mi spune mie asta. Uite aici: Hahahahaha,da Basescu cand ranjea cu Aspazia cum a fost, zice Diana! Ai inteles, Franz care-i problema? Nici macar nu-si da seama ce se discuta aici!!
Pai Diana draga, a fost ca v-ati luat de Basescu ca a ris, dar de Ponta nu zice nimeni nimic! Tu pui carul inaintea boilor, daca intelegi cum vine asta!
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de FRANZ la data de Mar 03 Dec 2013, 19:44

Wolf, eu citesc tot, chiar tot pe forumul asta. Dar de raspuns nu raspund decat daca am ceva de zis. Nu ma bag acolo unde nu ma pricep, nu raspund daca n-am nimic de zis, numai ca sa umplu paginile forumului cu mesajele mele. Eu sunt un tip mai altfel, incerc sa pastrez o anumita echidistanta si m-as bucura daca as fi perceput ca si reusesc sa fac asta.
FRANZ

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Mar 03 Dec 2013, 22:53

wolf a scris:
Moldoveanu' se scobește în dinți, așa pare...
Zau daca nu-mi vine sa ma prapadesc de ris!
Da cu asta ce aveti fratilor?? Dati in el doar ca-i pretin cu Basescu??? Vorba Dianei, vai voua!
Gestul ara poate fi orice, treba e cum il interpreteaza rauvoitorii!
Problema e ca uite, Basescu ride iar!! Cam cite ore va dura dezbaterea de la Antena 3, pe aceasta tema?
Ca si Ponta a ris, nu conteaza...
Da' ție, vai ție, tu ce ai cu "Moldoveanu'"?
Ți-e pr'eten? Ți-e neam? Sau "prietenul prietenului meu este prietenul meu"?

Și ce? Dacă am zis că mi se pare că se scobește între dinți, i-am dat cu sapa'n cap?
Dacă are o scobitoare în gură, e și ăsta un gest... iac' așa.

Și dacă bășescu hăhăie... iac' așa... hăhăhă... ce te f**e pe tine grija cât va dura dezbaterea de la Antena 3?
Nu-ți convine? Ai telecomandă? Uită-te la be'unu, poate va dura-dura mai puțin...

Iaca vezi? Bine ai zis, că și ponta a râs, chiar nu contează! cheers
narcisa

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Mar 03 Dec 2013, 23:02

wolf a scris:
Franz, nu-mi spune mie asta. Uite aici:

Hahahahaha,da Basescu cand ranjea cu Aspazia

cum a fost, zice Diana! Ai inteles, Franz care-i problema? Nici macar nu-si da seama ce se discuta aici!!
Pai Diana draga, a fost ca v-ati luat de Basescu ca a ris, dar de Ponta nu zice nimeni nimic!
Tu pui carul inaintea boilor, daca intelegi cum vine asta!
N-ai priceput... chestia bășcălioasă nu mai era că hăhăia bășescu,
ci că RÂNJEA CU ASPAZIA!

Mai ști cine era ASPAZIA?

"În timp ce preşedintele era hulit şi huiduit de populaţie,
acesta se distra copios cu doamna Aspazia Cojocaru, judecător CCR."
narcisa

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Mier 04 Dec 2013, 21:30

narcisa

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Joi 05 Dec 2013, 10:19

ci că RÂNJEA CU ASPAZIA!
Chiar sunteti copii! Si ce daca ridea cu Aspazia?? (imi place cumn a fost trasa in fotosop imaginea, dar gestul in sine este urit!)Ponata ridea de unul singur, ceea ce e mult mai grav!
Caricatura aia nu are nici un sens. Nu are pentru ca banii din taxele pe care nu vrea sa le aprobe PRESEDINTELE TARII, nu se vor duce la drumuri (macar Basescu a pus pancarde cu "aici sunt banii dumneavoatra"Razz ), ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti!
Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Joi 05 Dec 2013, 19:16

wolf a scris:
ci că RÂNJEA CU ASPAZIA!
Chiar sunteti copii! Si ce daca ridea cu Aspazia?? (imi place cumn a fost trasa in fotosop imaginea, dar gestul in sine este urit!)Ponata ridea de unul singur, ceea ce e mult mai grav!
Caricatura aia nu are nici un sens. Nu are pentru ca banii din taxele pe care nu vrea sa le aprobe PRESEDINTELE TARII, nu se vor duce la drumuri (macar Basescu a pus pancarde cu "aici sunt banii dumneavoatra"Razz ), ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti!
ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CCCC ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CCCC ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CCCC ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CCCC ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CCCC ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti! CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CUCU-CCCC ci in buzunarele baronilor locali si pe alegerile ce urmeaza sa vina. Asta e problema, dar voi nu o vedeti!

narcisa

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Joi 05 Dec 2013, 19:43

hohote 

narcisa

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Joi 05 Dec 2013, 19:45

bășescu, ia de aici și dă-i și la udrea!

narcisa

Sus In jos

Mesaj Scris de Wolf la data de Mier 11 Dec 2013, 12:34

superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate!superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate!superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate!superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate!superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate!superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate!superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate!superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate!superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate, superimunitate!!!
Na, ia de aici, ca ne-ati votat!

Wolf

Sus In jos

Mesaj Scris de FRANZ la data de Mier 11 Dec 2013, 17:18

scratch lol! 
FRANZ